HAKKIMIZDA

 

Firmamız 2004 takvim yılı içerinde faaliyete başlamış olup kamu kurum ve kuruluşlarının ve özel sektörde faaliyet göstermekte olan firmaların ihtiyacı olan Sivil Savunma, Arama Kurtarma, İtfaiye, Sel ve Suda Arama Kurtarma, KBRN, Dağcılık ve Yüksek  yerlere Tırmanma ve Çalışma da kullanılacak ekipmanlar konusunda ihtiyaçların acil, kaliteli ve ekonomik yönden en üst düzeyde verim sağlamış olup, global düzeyde etkin bir tedarik firması haline dönüşmüştür.

2004 yılı içerisinde resmi olarak faaliyete başlayan firmamızın kuruluş amacı günümüz global ekonomi çerçevesinde hizmet vermekte olduğumuz kamu kurumlarının ve özel sektörde faaliyet göstermekte olan firmaların taleplerine kaliteli, acil ve sürekliliği olan aynı zamanda firmamıza malzeme ve hizmet talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörde faaliyet göstermekte olan firmaların ekonomik açıdan en üst seviyede verim alabilecekleri bir hizmet sunabilmektir. Bu doğrultuda kurulduğu ilk günden bu yana firmamız vermiş olduğu malzeme ve hizmet açısından kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörde faaliyet gösteren firmaların takdirini kazanmış olup, geriye dönük zaman dilimleri ile karşılaştırma yaptığımız zaman her geçen gün malzeme ve hizmet kalitesine sürekli olarak artı yönde değerler eklendiği görülmektedir.

Firmamızın diğer bir amacı sadece malzeme ve hizmet satışı konusunda değil malzeme ve hizmet satışı sonrası siz saygıdeğer müşterilerimizin talep etmiş olduğu malzeme ve hizmetlere ait satış sonrası teknik hizmet ve servis konusunda da müşterilerimizi mağdur etmeyecek şekilde zamanında ve kaliteli bir hizmet sunabilmektir.

Hızlı bir gelişim içinde olan piyasa ekonomisinde uzmanlaşmış yan sektörlerin önemi gün geçtikçe artmaktadır. Bu konuda ve özellikle tedarik ve dağıtım hizmetlerinde firmamız, bilgi birikimi, tecrübesi ve piyasa ekonomisine ayak uydurması ve bu konudaki kuvvetli bağlantılarıyla, kamu ve özel kuruluşların ihtiyaç duyacakları her türlü ürünün tedariğini faaliyet alanı içine almıştır.

Değişik sektörlerde uzmanlaşmış, analitik düşünme yeteneği yüksek kadromuzla birlikte, kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren kurumlara ve sunulan ürünlere ek bir maliyet getirmeksizin hizmet vermek ve katma değer oluşturmaktır. Bununla beraber günümüz piyasa ekonomisinde yer alan büyük kurum ve kuruluşların bünyesinde yer alan satın alma ve tedarik birimlerinin, yoğunluktan dolayı, zamanında hizmeti gerçekleştirememeleri önemli bir sorun haline gelmiştir. Oysa zaman önemli bir değer oluşturmaktadır. İşte bu nokta firmamız bu sorunu çözmeyi öncelikli hedefleri arasına almıştır.

Berceste Tedarik Tekstil İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi müşterilerine kesintisiz ve profesyonel ürün tedarik hizmetleri sunmanın gururuyla geniş ürün yelpazesi, zamanında teslim, ödeme koşullarınıza en uygun fiyatlandırma ve her zaman müşteri memnuniyetini birinci hedef edinerek faaliyetlerini sürdürmeye devam eden ülkemizin ilk resmi tedarik firmasıdır.

Bütün bu bilgiler ışığında BERCESTE TEDARİK kurumunuzun ihtiyaçlarını tedarik etme hususunda sizinle el ele olma arzusundadır. Konuyla ilgili olarak sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyar çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla.

 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Ürünler | Referanslar | İletişim Tüm Hakları Saklıdır. Berceste Tedarik Hizmetleri 2010 ÖZDESOFT